Twoja książka w oprawie, na jaką zasługuje

 

Sprawdź ceny

Publikacje jednorazowe

Stwórz publikację

Usługi dodatkowe

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy

Dedykowany projekt okładki

Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie projekt okładki, który zostanie przygotowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki temu stworzysz publikację, stanowiącą spójną całość. Cena projektu zależy od rodzaju publikacji oraz od parametrów druku.

od 185,00 zł wyceń zamówienie
Dedykowany projekt okładki (3 wersje)

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy 3 wersje dedykowanego projektu okładki, który zostanie dostosowany do twoich potrzeb. Dzięki temu publikacja zyska bardziej indywidualny i niepowtarzalny charakter. Cena projektu zależy od rodzaju publikacji oraz od tego, jakie parametry druku wybierzesz.

od 480,00 zł wyceń zamówienie
Dedykowany projekt okładki (5 wersji)

Przygotujemy dla ciebie pięć wersji dedykowanego projektu okładki. Projekty te będą dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb, a wykorzystanie jednego z nich sprawi, że twoja publikacja stanie się bardziej unikatowa i oryginalna. Cena projektu zależy od rodzaju publikacji oraz od parametrów druku.

od 770,00 zł wyceń zamówienie
Profesjonalny skład całego projektu

Zespół naszych specjalistów zadba o to, by Twoja książka została dobrze złożona. Zamawiając profesjonalny skład całego projektu masz gwarancję, że Twoja publikacja poza dobrze dobranym fontem będzie tworzyła spójną całość oraz posiadała niepowtarzalny charakter. Cena zależy od typu publikacji oraz od formatu, jaki wybierzesz. Podana cena to koszt minimalny, który należy ponieść za złożenie jednej strony tekstu.

od 4,00 zł wyceń zamówienie
Projekt ilustracji

Jeśli myślisz o wzbogaceniu swojej publikacji o rysunki, poprzez nasz serwis możesz zamówić projekt ilustracji. Zostanie on przygotowany przez profesjonalnego ilustratora po wcześniejszym uwzględnieniu Twoich sugestii. Cena zależy od rodzaju ilustracji, formatu książki oraz parametrów druku, na jakie się zdecydujesz.

od 100,00 zł wyceń zamówienie
Recenzja

Recenzja Twojej publikacji zostanie wykonana przez profesjonalnego recenzenta i pasjonata. Dzięki niej poznasz atuty swojej publikacji, ale również otrzymasz merytoryczne wskazówki, które pomogą Tobie doskonalić swój warsztat. Cena recenzji zależy od jej objętości, od wielkości recenzowanego tekstu oraz od jej charakteru.

od 200,00 zł wyceń zamówienie
Korekta i redakcja

Korektę i redakcję Twojego tekstu wykona zespół profesjonalistów. Dzięki tej kompleksowej usłudze w swojej publikacji nie uświadczysz żadnych błędów oraz literówek. Podana cena to koszt minimalny, który należy ponieść za korektę i redakcję jednej strony znormalizowanego tekstu, tj. 1800 znaków ze spacjami.

od 6,30 zł wyceń zamówienie
Druga korekta

Druga korekta Twojego tekstu zostanie wykonana przez profesjonalistę. Druga korekta tekstu polega na naniesieniu poprawek na plik w formacie .pdf, który już wcześniej został złożony i przygotowany do druku. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja publikacja nie posiada żadnych błędów i może iść do druku. Podana cena to koszt minimalny, który należy ponieść za drugą korektę jednej strony znormalizowanego tekstu, tj. 1800 znaków ze spacjami.

od 3,25 zł wyceń zamówienie
Tłumaczenie

Tłumaczenie Twojej książki zostanie wykonane przez grono doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy na wybrany przez ciebie język. Podana cena to koszt tłumaczenia jednej strony rozliczeniowej, tj. 1500 lub 1600 znaków ze spacjami. Cena zależy również od języka, na który tekst będzie tłumaczony.

od 42,00 zł wyceń zamówienie

Przykładowy newsletter