Twoja książka w oprawie, na jaką zasługuje

 

Kreatywne pisanie

Nasze warsztaty literackie zaprojektowaliśmy z myślą o autorach, którym chcemy pomagać na każdym etapie tworzenia tekstów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom autorów przed debiutem, ale chętnie pomagamy bardziej doświadczonym twórców. Naszą specjalnością jest rozwiązywanie rozmaitych problemów formalnych, które trapią wszystkich pisarzy.

 

 

Warsztaty z zakresu skutecznej komunikacji

W ramach warsztatów z zakresu skutecznej komunikacji proponujemy zajęcia o charakterze uniwersalnym, które stanowią doskonałą propozycję dla osób chcących opanować techniki tworzenia ciekawych tekstów: artykułów prasowych, materiałów promocyjnych, reklamowych i PR-owych czy na przykład blogowych wpisów.

 

 

Warsztaty tematyczne

Dla wszystkich tych, którzy mają już sprecyzowane zainteresowania literackie i dobrze wiedzą, w jakich gatunku chcą spróbować swoich sił, przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć tematycznych. Na początek proponujemy warsztaty kryminalne. Celem tego rodzaju zajęć ma być też pragmatyczne analizowanie utworów słynnych pisarzy i pisarek, które służy odpowiedzi na pytanie, jak to robią najlepsi.

 

 

Warsztaty indywidualne

Mamy świadomość, że nie wszyscy preferują zajęcia w grupie, dlatego przygotowaliśmy propozycję indywidualnych zajęć z prowadzącym. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, możesz mieć pewność, że cała uwaga i czas wykładowcy będą wyłącznie dla Twojej dyspozycji.  Ten typ zajęć daje także gwarancję, że ich program będzie całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Przykładowy newsletter