Twoja książka w oprawie, na jaką zasługuje

DORADCA DS. KLIENTA
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na wymienionym stanowisku będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negacjowanie warunków współpracy
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów

Wymagania

  • Umiejętności handlowe i komunikacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Kreatywność i pewność siebie
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i obsłudze klienta
  • Zainteresowanie tematyką sprzedażową
  • Poczucie humoru

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie z możliwością zdobycia premii w zależności od realizacji celów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres praca@simplepublishing.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)