Twoja książka w oprawie, na jaką zasługuje

PHP DEVELOPER
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na wymienionym stanowisku będzie należało tworzenie i rozbudowa internetowego serwisu simplepublishing.pl oraz innych istniejących i planowanych portali, które oparte są na autorskim oprogramowaniu. Zawsze jest przecież co rozwijać!

Wymagania

  • Znajomość PHP na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość SQL na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość JavaScript na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość HTML5 i CSS3 na poziomie średnio zaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty

  • Znajomość Zend Framework
  • Znajomość technologii WebSerivce
  • Zainteresowanie technologiami mobilnymi
  • Umiejętność szacowania własnych możliwości
  • Utożsamianie się ze zdaniem „I’m Winston Wolf. I solve problems.”
  • Poczucie humoru

Oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu
  • Udział w innowacyjnym projekcie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres praca@simplepublishing.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)